Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Goblins III

Goblins 3
Goblins 3 jest już ostatnią częścią z serii Goblins. Tym razem jest ona jeszcze trudniejsza od poprzedniej części i ciężko ją przejść nawet korzystając z solucji - jest to więc wyzwanie dla wytrwałych. Jak zwykle jest kilka momentów kiedy należy wykonać coś synchronicznie lub kilka akcji szybko po sobie.

Tym razem w grze kierujemy Blountem, który zamienia się czasem w wilkołaka. Kierujemy też innymi postaciami jak np. śmiesznym wężem Flubertem. Podobnie jak w poprzednich wersjach różne postacie mogą wykonać różną akcję, a bardzo często muszą ze sobą współpracować, aby osiągnąć cel.

Grze towarzyszy miła, zmieniająca się muzyczka oraz ładna grafika VGA - choć w niskiej rozdzielczości to prezentuje się całkiem nieźle.

Nie ma wersji polskiej tej gry, ale jest w niej tak mało tekstu, że właściwie nie jest to potrzebne i bez problemu można grać po angielsku - nawet, jeśli ktoś nie zna tego języka.

Gra chodzi bez większych problemów pod emulatorem DOSBox, więc praktycznie można w nią grać pod każdym systemem.


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiaszczecin.pun.pl www.wiedzminpbf.pun.pl www.zajebiolo.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.tf.pun.pl