Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

|xXx|ZioMall|xXx|

Administrator

3508620
Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 15
Punktów :   

Gothic-Trylogia

Gothic- zajebista gra!! przeszedlem juz chyba ze 20 razy pierwsza i druga czesc, lecz w 3 nie gralem zbyt duzo bo mi sie zwiesza;/;/ no ale coz... no to pare slow o grze- w tej grze wcielamy sie w Bezimiennego bohatera, ktory ma na zadanie w 1 czesci-Zabic potwora Sniacego czczonego przez orkow i zniszczyc bariere, przez ktora sa uwiazieni w kolonii karnej dla wiezniow, w 2 czesci- zabic wszystkie smoki aby Khorinis znow stalo sie bezpiecznym miastem a w 3- to juz zalezy od Was poniewaz mozna przejsc na pare sposobow a ja nie przeszedlem... Gra posiada bardzo dobra grafike i fabule, ktora zapewni Wam wiele godzin rozgrywki. Do drogiej czesci zostal wydany dodatek- Noc Kruka. Pierwsza i druga czesc jest dostepna w sklepach po niskiej cenie a 3 w granicach 50 zl tak wiec warto kupic- ja sam mam wszystkie czesci oryginalne:D


Co jest?? pomogłem Ci?? to teraz Ty pomoz mnie!! kliknij na plus pod moim avatarem xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poczatkidziejowkolonii.pun.pl www.zajebiolo.pun.pl www.kinofan3gp.pun.pl www.biologiaszczecin.pun.pl www.wiedzminpbf.pun.pl