Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Worms IV : Totalna Rozwałka

Nośnik: 1 DVD | Tryby Gry: single oraz multiplayer
Wymagania wiekowe: 3 lata | Cena: 99,90
Worms 4: Totalna Rozwałka to kolejna część i zarazem powrót do korzenii serii. "Mayhem" to niczym nieskrępowana, radosna rozwałka - w trybie single player lub z przyjaciółmi, w opcji multiplayer. Tym razem zabawa będzie jeszcze większa, dzięki możliwości kreowania nowych rodzajów broni i spersonalizowanych robaków. Ekhm. Zabawa dla pojedynczego gracza została wzbogacona o misje, w których trzeba zdobyć jakiś przedmiot lub zniszczyć określone miejsce na mapie. Wszystko to przez 25 misji w zmieniającej się tematycznie scenerii. W trybie gry wieloosobowej, poza mapami z opcji single player, czeka nas 20 dodatkowych aren.

Cechy:
- W pełni konfigurowalne robaki - możesz je spersonalizować za pomocą koloru, zestawu włosów i pewnych gadżetów.
- Modyfikuj przynęty na robale! Rozwijaj standardowe wyposażenie i wymyślaj nową broń.
- 5 tematycznych scenerii z w pełni zniszczalnym środowiskiem (park jurajski, era arturiańska, Arabia, Dziki Zachód oraz plac budowy).
- Poprawione działanie kamery i system animacji.
- Nowe tryby rozgrywki, takie jak "capture the flag" i obrona pozycji.


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.voca-parlour.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.inf.pun.pl www.kolejkamarecka.pun.pl www.acyl.pun.pl