Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Turok

Turok

JAK POLOWAĆ NA DINOZAURY I WYJŚĆ Z TEGO CAŁO

    * Przeładowuj broń za każdym razem, gdy możesz to zrobić. Ponadto obligatoryjnie rób to, gdy wskaźnik na broni zacznie migać.
    * Prawy przycisk myszy pozwala strzelać precyzyjnie – zmniejsza rozrzut i powoduje przybliżenie widoku celu.
    * Możesz używać dwóch, nawet różnych broni strzeleckich po jednej w każdej ręce, ale nie możesz wtedy skorzystać z możliwości bardziej precyzyjnego strzelania.
    * Kolor celownika zmienia się na czerwony, gdy znajduje się „w celu”.

Turok

    * Przycisk F1 pomoże Ci znaleźć drogę, gdy zabłądzisz w dżungli.
    * Podczas akcji (gdy zostaniesz przewrócony na ziemię i przygnieciony ciałem jakiegoś dinozaura lub gdy możesz otworzyć siłą jakieś drzwi) na ekranie pojawiają się klawisze, w które musisz szybko naciskać, by uzyskać odpowiedni do sytuacji efekt (zrzucenie lub zabicie dinozaura, otworzenie drzwi).
    * Gdy jesteś ranny ekran zapełnia się czerwienią. Aby się wyleczyć stań gdzieś w bezpiecznym miejscu i odczekaj chwilę, aż ekran stanie się normalny.
    * Kryj się w pustych pniach drzew lub w wąskich przejściach między skałami, by nie dopadły Cię większe dinozaury.

Turok

    * Karabin plazmowy przegrzewa się przy ogniu ciągłym, stąd musisz z niego strzelać krótkimi seriami.
    * Łuk – jego napięcie wymaga chwili, musisz trzymać lewy przycisk myszy aż łuk zostanie podniesiony i znajdzie się w pozycji pionowej. Nie możesz zdjąć raz nałożonej strzały a napięty łuk możesz trzymać tylko przez kilka sekund. Potem strzała zostanie zwolniona automatycznie.
    * Ręczny miotacz granatów strzela pociskami przylegającymi do trafionego celu. Tak wystrzelony pocisk zostanie zdetonowany przez ponowne naciśnięcie przycisku ataku.
    * Bronie posiadają czasami alternatywne opcje bojowe w postaci np. granatnika (karabin plazmowy), flar (strzelba) czy strzał zwykłych i wybuchowych (łuk).
    * Bądź czujny, wrogowie są wszędzie. Najgroźniejsze jednak są drapieżne gady, których jest jeszcze więcej...


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kolejkamarecka.pun.pl www.trollekomiksowe.pun.pl www.inf.pun.pl www.kwadratowadolina.pun.pl www.acyl.pun.pl