Gry MMORPG

Forum o grach MMORPG i innych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Chojnie nagradzam rangami rozpowszechnianie forum,pomoc w rozwoju oraz częste udzielanie sie na nim!! Już teraz powiedz przyjaciołom o tym forum!!

#1 Dzisiaj 10:21

Daniel

Administrator

10264469
Skąd: Bilesko - Biała
Zarejestrowany: 2008-05-19
Posty: 100
Punktów :   
WWW

Deluxe Ski Jump 3

Deluxe Ski Jump 3

Nośnik: via Net | Tryby Gry: single oraz multiplayer
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń | Cena: brak danych
Jak sama nazwa wskazuje, mamy do czynienia z grą, w której zakochał się cały świat. Skoki narciarskie Jussi Koskeli zaimponowały wszystkim, gdy wyszedł pierwszy "Deluxe". Co prawda grafika nie grała najistotniejszej roli, ale grało się w nią nader przyjemnie. DSJ3 to już inny świat, ale ten sam charakter. Tworzymy skoczka, ustawiamy kolory stroju, kasku, nart itd. Wybieramy skocznię i naszym oczom ukazuje się dobrej jakości grafika 3D.

Naszym pierwszym zadaniem jest sprawdzić kierunek i moc wiatru - i wystartować. Potem już każdy wie co dalej. Oczywiście nie trzeba dodawać, że w grze chodzi o to by daleko i poprawnie skakać. Sterowanie jest bardzo proste: od belki odbijamy się używając lewego przycisku myszy, przy wybiciu z progu naciskamy jednocześnie oba przyciski, a lądując możemy albo kliknąć lewym (lądowanie telemarkiem), lub też jednocześnie prawym i lewym (lądowanie na obu nogach). Co do interfejsu wszystko jest w porządku.

Należy również dodać, że innowacją w grze jest możliwość skakania na igelicie. Czego nawet w dobrych tytułach traktujących o skokach brakuje.


Jeśli Ci pomogłem...spodobał Ci sie mój post, temat lub poprostu chcesz mi dać punkt kliknij na + pod moim avatraem

[img]http://i29.tinypic.com/qqpjpf.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumdzwiekowe.pun.pl www.husaria-allods.pun.pl www.zzl.pun.pl www.gryy.pun.pl www.uwmmibm.pun.pl